ଆସନ୍ତା କାଲି ଠାରୁ ଶେଷ ହେବ ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତି, ଏହି ରାଶିକୁ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଜୀବନର ସବୁଠୁ ବଡ ଖୁସି ଖବର

ବୈଦିକ ଜ୍ଯୋତିଷରେ ଶନିଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବହୁତ ମହତ୍ଵ ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାନା ଯାଇଥାଏ । କାରଣ ଶନି ଗ୍ରହ କର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ ଜାତକଙ୍କୁ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିଥାନ୍ତି । ଶନିଦେବ ହେଉଛନ୍ତି ନ୍ୟାୟର ଦେବତା । ସେ ବ୍ଯକ୍ତିର ଭଲ କର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ ଭଲ ଫଳ ଓ ଖରାପ କର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ ଖରାପ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିଥାନ୍ତି । ଆସନ୍ତା କାଲି ଠାରୁ ଶନିଙ୍କ ସାଢେଷାତି ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହା ଫଳରେ କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତାର ଭାବେ ।

ମକର ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କ ଅପାର କୃପା ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରହିବ । ଯାହା କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ ବେପାର ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ । ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।

ମେଷ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଛନ୍ତି । ସମାଜରେ ମାନ ସମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତାର ନୂଆ ଅବସର ମିଳିବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସାରା ଖୁସି ଆସିବା ସହ ଶୁଭ ଖବର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମେହନତର ଫାଇଦା ପାଇବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବେହତର ହେବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ । ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଲାଭ ମିଳିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ଲାଭ ହେବ । ଧନର ଆଗମନ ହେବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବେତନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ବ୍ୟାପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଫାଇଦା ମିଳିବ । ଧନ ଲାଭ କରିବାର ଅନେକ ଅବସର ମିଳିବ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବେହତର ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମାନ ସମାନ ମିଳିବା ସହ ସମାଜରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ । ଜୀବନରେ ନୂଆ ଅବସର ମିଳିବା କାରଣରୁ ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କ କୃପାରୁ ଶୁଭ ଖବର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମେହନତର ଉଚିତ ପରିଣାମ ପାଇବେ । ଅଚାନକ ଧନ ଲାଭ ହେବ । ଜୀବନରେ ନୂଆ ଅବସର ମିଳିପାରେ । ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ସମୟ ଅନୁଯାୟୀ ପୁରା ହେବ । ପରିବାରର ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ସନ୍ତାନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ଭଣ୍ଡାର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଯେଉଁ ମେହନତ କରିଛନ୍ତି ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ଆୟର ସାଧନାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଧନ ଲାଭର ଅନେକ ଅବସର ମିଳିବ । ପରିବାର ଓ ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ପୋଷ୍ଟଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆମ ସହ ଆଗକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.