July 13 ରେ ଦୀର୍ଘ 90 ବର୍ଷ ପରେ ଦେଖାଯିବ ଆଷାଢ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାର ଚାନ୍ଦ, ଏହି 4ଟି ରାଶିରେ ଲାଗିବ ଲଟେରୀ

ଆଷାଢ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ମାସରେ ପଡୁଥିବା ପୁର୍ଣିମାକୁ ଗୁରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଭାବରେ ମାନାଯାଏ । ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଷାଢ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ବହୁତ ଶୁଭ ଯୋଗ ହେବାର ସଂଯୋଗ ରହିଛି । ଆଷାଢ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ୧୩ ତାରିଖ ରେ ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଦିନ ପୁରା ଚାନ୍ଦ ଦେଖାଯିବା ଓ ଏହି ଚାନ୍ଦ ବହୁତ ବଡ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ ଯାହା ଜ୍ଯୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ କୁହାଯାଇଛି । ତେବେ ଏହି ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଦୁର୍ଲଭ ମହା ସଂଯୋଗ କାରଣରୁ ଏହି ୪ଟି ରାଶି ମାନଙ୍କର ଲଟେରୀ ଲାଗିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ଲଟେରୀ ଲାଗିବାକୁ ଯାଉଛି । କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ର ରୁ ଅଚାନକ ଧନ ଲାଭ ହେବ । ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଲାଭ ମିଳିବ । ଧନର ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ । ବ୍ୟାପାରିକ ସ୍ଥଳରେ ଚାଲୁଥିବା ସମୟର ସମାଧାନ ହେବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରମୋଶନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପାରୁ ଆମଦାନୀରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଅଧୁରା କାମ ପୁରା କରିବାର ଅବସର ମିଳିବ । ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ କୁ ଯାତ୍ରା କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ରହିବ । ଯେଉଁ କାମରେ ହାତ ଦେବେ ସେଥିରେ ସଫଳ ହେବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପାରୁ ଅନେକ ସାରା ଖୁସି ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି । ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି । ବେପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲୁଥିବା ବିବାଦ ଦୂର ହେବ । ବେପାର କ୍ଷେତ୍ର ରେ ନୂଆ ଡିଲ ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଭଲ କାମ କରିବାର ଅବସର ପାଇବେ । ପ୍ରତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବେ । ସୁଖ ସମ୍ପତି ଲାଭ କରିବେ । ଧନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଦାଂପତ୍ଯ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ ।

ମକର ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ର ରୁ ଧନର ଲଭ ହେବ । ଲଗାତାର ପ୍ରୟାସ କରିଲେ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଛାତ୍ର ମାନେ ପରୀକ୍ଷା ରେ ସଫଳ ହେବେ । ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ପୂରଣ ହେବ । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପାରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଭାଗ୍ଯର ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆମଦାନୀରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ସମାଜରେ ମାନ ସମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।

ମୀନ ରାଶି : ଏହି ଦୁର୍ଲଭ ସଂଯୋଗ କାରଣରୁ ଆପଣ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଖୁସି ହିଁ ଖୁସି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତେକ କାମ ପୁରା ହେବ । ମିତ୍ରା ମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ । ଘରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଲାଗି ରହିବ । ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ପରୀକ୍ଷା ରେ ବ୍ୟସ୍ତରେ ରହିବେ ।

ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ରେ ପାସ ହେବେ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ । ସଫଳତାର ଶୀର୍ଷ ରେ ପହଞ୍ଚିବେ । ଯୋଜନା ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ । ଭାଗ୍ଯର ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ପୋଷ୍ଟଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆମ ସହ ଆଗକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.