ଶାଶୁ ଘରେ ମହାରାଣୀ ଭଳି ରାଜ କରିଥାନ୍ତି ଏହି 4 ରାଶିର ଝିଅମାନେ- Jyotisha Shastra

ବିବାହ ପରେ ଝିଅମାନେ ନିଜ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଯାଇଥାଆନ୍ତି , ଏହି କଥା କହିବା ଯେତିକି ସହଜ ଅଟେ , ତାଠାରୁ ଅଧିକ କଠିନ ହୋଇଥାଏ ଶଶୁର ଘରେ ସେଟେଲ ହେବା । ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ସମୟ ଲାଗେ । ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଶାଶୁ ଘରେ ନିଜ ଜାଗା ବନେଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଟାଇମ ଲାଗିଥାଏ । କିଛି ଝିଅମାନେ ହୋଇଥାନ୍ତି ଶଶୁର ଘର ବାଲାଙ୍କ କଥାରେ ହଁରେ ହଁ ମିଳେଇ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ମିଶି ଯାଆନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସେ ରହିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କିଛି ଝିଅ ଏମିତି ହୋଇଥାଆନ୍ତି , ଯିଏ ଶାଶୁ ଘର ଅନୁଯାୟୀ ନୁହେଁ ନିଜ ଅନୁସାରେ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ।

ଏମାନେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଉପରେ ତାଙ୍କର କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାଆନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ଜାଣିବା ପାଇଁ କହି ଦଉଛୁ କି ତାଙ୍କର ଏହି ସ୍ଵଭାବ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ରାଶି କାରଣରୁ ହୋଇଥାଏ । ଚାଲନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି 4 ଟି ରାଶିର ଝିଅ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ , ଯାହାର ହୁକୁମ ନିଜ ଶଶୁର ଘରେ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଥାଏ ।

ସିଂହ ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁସାରେ ସିଂହ ରାଶିର ଝିଅମାନେ ଅଧିକ ସିରିୟସ ସ୍ଵଭାବର ହୋଇଥାଆନ୍ତି । କୁହାଯାଏ କି , ତାଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ହୋଇଥାଏ । ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବ ତ ନିଶ୍ଚୟ ହୋଇଥାଏ , କିନ୍ତୁ କାହା ଉପରେ ବି ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଭରସା କରିବାର ଭୁଲ କରନ୍ତି ନାହିଁ , ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି । ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନେ ପ୍ରଥମେ ଲୋକଙ୍କୁ ପରଖନ୍ତି , ତା ପରେ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଭରସା କରିଥାନ୍ତି , କୁହାଯାଏ କି ସିଂହ ରାଶିର ଝିଅମାନେ ଅଲଗା ଲୋକଙ୍କ ଛଡା ନିଜ ଅନୁସାରେ ଚାଲିବା ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି , ସେଥିପାଇଁ ଏମାନେ ତାଙ୍କ ଶଶୁର ଘରେ ଦବି କି ନୁହଁ ସ୍ଵାଧିନତାରେ ରୁହନ୍ତି ।

ଧନୁ ରାଶି: ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କ ରାଶି ଧନୁ ଅଟେ , ତାଙ୍କର ବିଚାର ବହୁତ ଉନ୍ନତ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ କାମ ବାହାର କରିବା ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଆସିଥାଏ ଓ ଏମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ଅର୍ଡର ଦେବା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ । ସେହି ଅର୍ଡର ଯଦି ଏମାନଙ୍କୁ କିଏ କରି ଦିଅନ୍ତି , ତେବେ ଏହି କଥା ତାଙ୍କୁ ବିଲକୁଲ ପସନ୍ଦ ଆସି ନଥାଏ । ଧନୁ ରାଶିର ଝିଅମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ । ତାଙ୍କର ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ଏହି ଝିଅମାନେ ଶଶୁର ଘରେ ରାଜ କରିଥାନ୍ତି ।

ତୁଳା ରାଶି: ତୁଳା ରାଶିର ଝିଅମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ କି , ଏହି ଲୋକ ନିଜ ଶାଶୁ ଘରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ମିଳିମିଶି ରୁହନ୍ତି ଓ ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତି । ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁସାରେ , ତୁଳା ରାଶିର ଝିଅମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ଓ ଶାନ୍ତ ପ୍ରକୃତିର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଓ ଅନ୍ୟ ଶାଶୁ ଘର ଲୋକମାନେ ଏମାନଙ୍କର କେବେ ବି ଅପମାନ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ତୁଳା ରାଶିର ଝିଅମାନଙ୍କର ପିଲାବେଳୁ ହିଁ ଲିଡରଶିପ କରିବାର ଗୁଣ ହୋଇଥାଏ । ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ଝିଅମାନେ ନିଜ ଶାଶୁ ଘରେ ନିଜ ମନ ମୁତାବକ ରହିଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହୋଇଥାଏ ।

କନ୍ୟା ରାଶି: କନ୍ୟା ରାଶିର ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କାପ୍ରତି ଅଧିକ ଲୋଭ ରହିଥାଏ । ଏହା ସହିତ ଶାଶୁ ଘରୁ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିଥାଏ । ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରୁ ବହୁତ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିଥାଏ । ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ତ ପାଇ ଥାଆନ୍ତି । ତା ସହିତ ବାକି ସଦସ୍ୟ ବି ତାଙ୍କର ସବୁ ଇଛା ପୂରଣ କରନ୍ତି । ଆପଣ ଏହାକୁ ଏମିତି ବି ଭାବିପାରିବେ ଏହି ଝିଅମାନେ ଶାଶୁ ଘରେ ନିଜର ରାଜ ଚଳାଇ ଥାଆନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଲାଇକ ଆଉ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଏହିପରି ଜ୍ଯୋତିଷ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବରଣୀ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.