୩୦ ବର୍ଷୀୟ ପଡ଼ିଶା ଘର ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ସହ ୧୭ ବର୍ଷର ପୁତୁରା କଲା କିଛି ଏମିତି କି…

ଆଜିକାଲି ଆମ ସମାଜରେ ଏମିତି ସବୁ ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଯାହା କୁ ଶୁଣିଲା ମାତ୍ରେ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଗରମ ହୋଇଯିବ । ଆଜି କାଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ସମାଜରେ କଳିଯୁଗର ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏଭଳି ଗୋଟେ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଅହମଦାବାଦ ରେ ଯାହା କି ସେଠାରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି । ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଜଣେ 17 ବର୍ଷର ବାଳକ 30 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ । ତାପରେ ସେ ଏଭଳି କିଛି କାଣ୍ଡ କରିଥିଲା ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ ହେବ ନାହିଁ ।

ଆସାରୱା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ମହିଳା କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ । ତା’ପରେ ସେ ଜଣେ 17 ବର୍ଷର ବାଳକକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ସେ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଯୁବକଙ୍କର ପିତାମାତା ଏହା ଜାଣିଲେ, ସେମାନେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଅଲଗା ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ ।

ପରିବାରର କଥା କୁ ଅଣଦେଖା କରି ପିଲାଟି ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପୁଅଟି ତାଙ୍କ ଘରେ ଲୁଚି ରହିଥିଲା ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ସବୁବେଳେ ନେଇ ଆସୁ, ଭଲ ଲାଗିଲେ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବା ପାଇଁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସେୟାର୍ କରି ନିଜ ପରିଜନ ଙ୍କ ନିକଟରେ ନିଶ୍ଚୟ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.