Kajol ନୁହେଁ ବରଂ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ Ajay Devgn, ଅଧାରେ ରହିଗଲା ତାଙ୍କର ବାହାଘର… କିଏ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ଵାସ ହେବନି

ଅଜୟ ଦେବଗନ ବଲୀଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସେହି କଳାକାରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ, ଯିଏ ଶିଶୁ କଳାକାର ରୂପରେ ନିଜର ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ସେ ନିଜର ଅଭିନୟ ଦ୍ଵାରା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ ଓ ଆଜି ସେ ବଲୀଉଡର ବଡ ପରଦାର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଆଜି ତାଙ୍କର ସବୁ ଫିଲ୍ମ ହିଟ ହୋଇଥାଏ । ଯେମିତି କି ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଅଜୟ ଦେବଗନ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜୋଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।

ଆଜି ଅଜୟ ଓ କାଜୋଲ ହସ ଖୁସିରେ ନିଜର ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ବି ଅଛି । କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ବିବାହ ପାଇଁ କାଜୋଲ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ନ ଥିଲେ । ଅଜୟ ଦେବଗନ ଅନ୍ୟ ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ।

ସେ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀକୁ ନିଜ ଜୀବନ ଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ସେ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ସେ ବଲୀଉଡର ମସ୍ତ ମସ୍ତ ଗର୍ଲ ରବିନା ଟଣ୍ଡନ । ଗୋଟିଏ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବୀଲ ରବିନାଙ୍କ ସହିତ ଅଜୟଙ୍କ ଯୋଡି ବହୁତ ହିଟ ଥିଲା । ଦୁଇ ଜଣ ଏକା ସହିତ ବହୁତ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଦୁଇ ଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ କେବେ ବି ଏକାଠି ହୋଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ ।

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ନାଁ ରବିନା ଓ ଅନ୍ୟ କେତେକ ହିରୋଇନଙ୍କ ସହ ବି ଯୋଡି ଥିଲା । ରବିନା ଓ ଅଜୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେତେବେଳେ ବିବାଦ ଆସିଲା ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ‘ଦିଲୱାଲେ’ ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଙ୍ଗ କରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଅଜୟ କରିଶ୍ମା କପୁର ଧୀରେ ଧୀରେ ପାଖାପାଖି ହେଉଥିଲେ ଓ ଏହି କଥା ରବିନାଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ନାହିଁ ।

ରବିନା ଅଜୟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଏତେ ପାଗଳ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ କି ତାଙ୍କୁ କଣ ଭୁଲ କଣ ଠିକ ନଜର ଆସୁ ନ ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଅଜୟଙ୍କ ସହ କରିଶ୍ମାଙ୍କୁ ବି ଟାର୍ଗେଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ରବିନା ଆରୋପ ଲଗାଇଲେ କି କରିଶ୍ମା ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁ ନାହାନ୍ତି ଓ ସେ ତାଙ୍କୁ କେତେକ ଫିଲ୍ମରୁ ବି ବାହାର କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏହି କଥା କରିଶ୍ମାଙ୍କୁ ବହୁତ ବାଧିଲା ଓ ସେ ରବିନାଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଗଲେ ।

ସେହି ସମୟରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ବଲୀଉଡର ଟପ ଅଭିନେତା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ବି ବିବାଦ ବଢୁଥିବାର ଦେଖି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଗଲେ । ଆଜି ଯେତେବେଳେ ଅଜୟ ଓ ରବିନା ପରସ୍ପର ଦେଖା ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ଦୁଇ ଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖି ବି ନ ଦେଖିଲା ଭଳି ଚାଲି ଯାଆନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.