ଶନି ସାଢେ ସାତି ପଡ଼ିଲେ ମିଳିଥାଏ ଏହି ସବୁ ସଂକେତ, ସମୟ ଥାଇ ହୁଅନ୍ତୁ ସାବଧାନ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥାଏ । ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରୁ ଶନିଦେବଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଏହି ଗ୍ରହକୁ ବିଚାରପତିର ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯାଏ । ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ଗ୍ରହ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ । ଯଦି ଶନି ରାଶିଫଳର ଶୁଭ ସ୍ଥାନରେ ଥାଏ ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ । ଯଦି ଏହି ଗ୍ରହ ଏକ ଅପ୍ରାକୃତିକ ସ୍ଥାନରେ ଅଛି, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ।

ଶନି ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ଠାରୁ ମନ୍ଥର ରେ ଗତି କରେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ଗ୍ରହ ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ସମୟ ନେଇଥାଏ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଶନି ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ବାସ କରନ୍ତି । ସେହି ପରିମାଣକୁ ପୁନଃ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ମୋଟ 30 ବର୍ଷ ଲାଗେ ।  ଏହି ସମୟ ୨୦୨୧ ରେ ଶନି ମକର ରାଶିରେ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଧନୁ ରାଶି, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭର ସାଢେ ସାତ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଏବଂ ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ବାସ କରନ୍ତି ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଶନିଙ୍କ ମହାଦଶା,ଏହି ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ କରିବ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ । ଶନି ଦଶା, ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳିଯାଏ ଏବଂ ଦୁଖ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରେ । ତଥାପି, ସମସ୍ତେ ମହାଦଶା ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ଦୁଷ୍ଟତାର ଶିକାର ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ।

ଶନିଙ୍କର ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ;

ଯଦି ଶନିଙ୍କ ମହାଦଶା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାର ସଂକେତ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ କୌଣସି କାମ ଫଳପ୍ରଦ ହୁଏ ତେଣୁ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଶନିଙ୍କ ମହାଦଶା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବା, ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା ଶୁଭ ଶନିଙ୍କ ମହାଦଶା ର ଶୁଭ ଲକ୍ଷଣ ।

ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଭଗବାନ କୁହାଯାଏ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଆପଣ କୋର୍ଟର ରାଉଣ୍ଡରୁ ଆରାମ ପାଆନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣ ଏହି ମାମଲାରେ ଜିତନ୍ତି । ତେଣୁ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଶନି ଦେବ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ।

ପରିବାରରେ ସୁଖର ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆଗମନ, ମନରେ ଯାହା ଚିନ୍ତା କରାଯାଏ ପୁରା ହୁଏ, ତାହା ମଧ୍ୟ ମହାଦଶା ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ।

ଜୋତା ଏବଂ ଚପଲ ଚୋରି ହୋଇଯିବା ଶନିଙ୍କ ଶୁଭଙ୍କର ସଙ୍କେତ ଅଟେ ।

ଶନିଙ୍କ ମହାଦଶା ର ଅଶୁଭ ସଂକେତ;

ନିମ୍ନରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା ସଙ୍କେତଗୁଡ଼ିକର ସାହାଯ୍ୟରେ ଶନିଙ୍କ ମହାଦଶା ଅଶୁଭ ଲକ୍ଷଣ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ମୁଣ୍ଡର କେଶ ହଠାତ୍ ଖସିଯିବା ଆରମ୍ଭ କରେ । ତେଣୁ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଶନିଙ୍କ ଛାୟା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଏବଂ ଆଗାମୀ ଦିନଗୁଡ଼ିକ କଷ୍ଟକର ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଯେତେବେଳେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ମନ୍ଦ ପ୍ରଭାବ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିଥାଏ ଏବଂ ସବୁବେଳେ ଭୟଭୀତ ହୁଏ । ମନ ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବା ଆରମ୍ଭ କରେ । ଯେଉଁ କାରଣରୁ କ୍ଷତି ଘଟିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ।

ଯେତେବେଳେ ଶନି ଭାରୀ ହୁଏ, ଅଳସୁଆ ଲାଗିବା ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ପ୍ରସ୍ତୁତ କାମ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ ।

ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହେବା, ଘରର କାନ୍ଥର ହଠାତ୍ ଭୁଶୁଡ଼ିବା, ଅନୈତିକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ, ଗୃହପାଳିତ ପଶୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଚାକିରିରେ ହଠାତ୍ ବ୍ୟାଘାତ ମଧ୍ୟ ଶନିଙ୍କ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବର ଭଲ ଲାଗିଥିବ । ତେବେ ଏହାକୁ ନିଜ ବନ୍ଧୁ ପରିଜନ ଙ୍କ ସହ ସେୟାର୍ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ । ଏଭଳି ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.