ଆଜି ଠାରୁ ଆଗାମୀ ୧୩ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ୬ ଟି ରାଶିରେ ମହା ସଂଯୋଗ- Jyotisha Shastra

ରାଶି ଚକ୍ର ରେ ଥିବା ରାଶି ମାନଙ୍କର ଭଲ ମନ୍ଦ କେବଳ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯିବା ତେବେ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କ ଚଳନ ପ୍ରତି ମାସ କିମ୍ବା କିଛି ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ସମୟ ଭିତରେ ହୋଇ ଥାଏ ଏହା ପରେ ସେମାନେ ଆଉ ଏକ ରାଶି କୁ ଯାଇ ଥାନ୍ତି । ମାତ୍ର ଯେତେବେଳେ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ସେତେବେଳେ ଆମେ ଜାଣିଛେ କି ଆମେ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ର ଏକ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ଅଛି ଓ ଏକ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆମେ ଏହାର ଉଭୟ ପ୍ରଭାବ କେବେ ଭି ଏକ ରାଶି ଉପରେ ପଡେନି ।

ଏହା 12 ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରକାର ପ୍ରଭାବ ଛାଡି ଯାଇଥାଏ । ତେବେ ଆମେ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛୁ କି ଏହି ଗ୍ରହ ଚଳନ ଯାହା ଆସନ୍ତା ମାସରେ ହେବ ତା ପାଇଁ ଏହି 6 ଟୀ ରାଶି ର ମହାସଂଜୋଗ ହେଉଛି ଯାହା ପାଇଁ ଏମାନେ କିଛି ଭଲ ଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି 13 ବର୍ଷ ଯାଏ ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ପ୍ରଭାବ ରେ କଣ କଣ ଭଲ ହେବ ଓ ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ । ଆପଣ ଯଦି ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ ଭଲ ଅଛି ଆପଣ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ କରି ଚାଳନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭଲ ପରିଣାମ ପାଇବେ । ଯେଉଁ ମାନେ ଉଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଢା ସାରିଛନ୍ତି ଓ ଆଗକୁ ନିଜ ପାଇଁ ଆଉ କିଛି ପଢିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏହାକୁ ଜାରି ରାଖୀ ପାରିବେ ।

କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ଓ କାମ ଅନ୍ୟ ଜାଗାରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏବେ ଭଲ ଦରମାରେ ରହିବେ । ଯେଉଁ ମାନେ ବ୍ୟବଶାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭଲ ପରିଣାମ ପାଇବେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାପାର ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟାପାରକୁ ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରସାର କରି ପାରିବେ । ଯେଉଁ ମାନେ ପରିବାର ଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏବେ ପରିବାର ସହ ମିସିକି ରହିବେ । ଯେଉଁ ମାନେ କିଛି କାମ ଅଟକାଇ ଦେଇଥିବେ ପଇସା ପାଇଁ ସେମାନେ ଏବେ ଖୁବ ଭଲ ପରିଣାମ ପାଇବେ । ଯେଉଁ ମାନେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଦାଂପତ୍ଯ ଜୀବନ ଖୁବ ଭଲ ଜୀବ ।

ଯେଉଁ ମାନେ କିଛି ଭଲ କାମ କରିଛନ୍ତି ଆଗରୁ ସେମାନେ ଏହି ସମୟରେ ତାହାର ପରିଣାମ ପାଇବେ । ପରିବାର ଓ ସାଙ୍ଗ ସାଥି ମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଆପଣ ସବୁ ପ୍ରକାର ସାହାଜ୍ଯ ପାଇବେ । ଯେଉଁ ମାନେ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ସେମମାନେ ନିଜ କଳାକୁ ଦୁନିଆ ଆଗକୁ ଆଣି ପରିବେ ଓ ସେହି ପାଇଁ ସେମାନେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ । ଯେଉଁ ମାନେ ସନ୍ତାନ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ସୀମାନଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ଲାଭ ହେବ । କିଛି ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରେମ ସହ । ତେବେ ଏହି ଭାଗ୍ୟ ଶାଳି ରାଶି ମାନେ ହେଲେ ବୃଷ, କନ୍ୟା, ମକର, ସିଂହ, ଧନୁ, କୁମ୍ଭ ରାଶି । ଏହି ରାଶି ମାନେ ଏବେ 13 ବର୍ଷ ଯାଏ ଭାଗ୍ଯବାନ ହେବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏଇ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ତେବେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.