ହାତରେ ଏହି 2ଟି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକ ଜୀବନରେ ହୋଇଥାନ୍ତି କୋଟିପତି, ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ନାହିଁ ତ ?

ଏହି ଦୁନିଆରେ ଏପରି ଅନେକ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାକୁ ବିଚାର କରାଯାଏ ଯଦି ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ଏବଂ ଯଦି ଏହାକୁ ବିଚାର କରାଯାଏ ନାହିଁ ତେବେ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ଅର୍ଥ ନାହିଁ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହା ବଢ଼ିବା ଏବଂ ଖରାପ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତେଣୁ ରେଖାଗୁଡ଼ିକର ଫଳ ସ୍ଥାୟୀ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ହାତରେ ଥିବା କିଛି ଚିହ୍ନ ଅନେକ ବର୍ଣ୍ଣନା କରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାହୁର କିଛି ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଜୀବନରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ତେଣୁ ଆସନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା । ଏହା ଏହିପରି ଅଟେ ।

ଅନେକ ପ୍ରକାରର ରେଖା ହାତରେ ଉପସ୍ଥିତ ଏବଂ ଏହି ସମସ୍ତ ରେଖାଗୁଡ଼ିକର ସେମାନଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଖଜୁରୀରେ ଥିବା X ଏବଂ M ରେଖାଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଲାଭ ପାଆନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଆପଣଙ୍କ ହାତ ରେଖାରେ କେଉଁ ଚିହ୍ନ ଅଛି ।

ଖଜୁରୀ ଉପରେ M ଚିହ୍ନର ଅର୍ଥ କ’ଣ?

ଯେଉଁମାନଙ୍କର ପାପୁଲିରେ M ର ଚିହ୍ନ ଅଛି ସେମାନେ ବହୁତ ସାହସୀ, ଏହି ଲୋକମାନେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ବହୁତ ଖୁସି, ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବା ପାଇଁ ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଜୀବନସାରା ସମ୍ମାନିତ ହୁଅନ୍ତି, ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତି ଏବଂ ନିଜସ୍ୱ ପଥ କରନ୍ତି,ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଟିକେ ଝଗଡା କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ । ଜୀବନରେ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ନାହିଁ । ଏଭଳି ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପ୍ରଚୁର ଟଙ୍କା ଥାଏ ।

ଖଜୁରୀ ଉପରେ X ଚିହ୍ନର ଅର୍ଥ କ’ଣ?

ଯେଉଁମାନଙ୍କର ପାପୁଲିରେ X ର ଚିହ୍ନ ଅଛି ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ଭଲରେ ବିତାଇଥା’ନ୍ତି । ଅର୍ଥର ଅଭାବ ନାହିଁ, ସେମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବାଣ୍ଟନ୍ତି, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ଦ୍ୱାରା କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜ କରିଥାଏ, ସେମାନଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସଫଳ,କୌଣସି ଜିନିଷର ଅଭାବ ନାହିଁ । ଏହି କାରଣରୁ, ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଆନ୍ତି, ସେମାନେ ବହୁତ ଖୁସି । ଏଭଳି ଲୋକ ମାନେ ଜୀବନରେ ପ୍ରଚୁର ଧନ ରୋଜଗାର କରିଥାନ୍ତି ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ଖବର, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଶିଫଳ,ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ,ଶିକ୍ଷଣୀୟ କଥା ସବୁବେଳେ ନେଇ ଆସୁ, ଭଲ ଲାଗିଲେ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବା ପାଇଁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସେୟାର୍ କରି ନିଜ ପରିଜନ ଙ୍କ ନିକଟରେ ନିଶ୍ଚୟ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.