ପଇସା ଗଣି ଗଣି ଥକିଯିବେ, 100 ବର୍ଷ ପରେ 10 ଜୁନ କୁ “ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଯୋଗ”, 6 ରାଶିର ଲାଗିବ Lottery

ଏହି ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ଏହା ଦିନରେ ୧.୪୨ ମିନିଟ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୬.୪୧ ଯାଏ ଅଛି । ଏହି ପରାଗ ଭାରତରେ ଖୁବ ବିଶେଶ୍ଵତ ଅଛି । ଏହି ତିରେ ଚନ୍ଦ୍ରମା ର ଛାଇ ସୁରଜ୍ୟକୁ ଅଧା ଭଳି ଢାଙ୍କି ରଖିବ ।

ଏହି ପରାଗ ବୃଷ ରାଶି ଓ ମୃଗଶିରା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ଲାଗିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଦିନ ଦୁଇଟି ଜିନିଷ ହେବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ପ୍ରଥମ ହେଉଛି କି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଓ ଦ୍ଵିତୀୟ ହେଉଛି ଶନି ଦେବଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ । ଏହି ଦିନ କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ।

ତୁଳା ରାଶି – ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶନୀଙ୍କ ଶୁଭ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ହେତୁ ଆପଣ ଖୁବ ଅଧିକ ଭଲ କାମ କରିବେ । ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କାମ କରି ପାରନ୍ତି । ଆପଣ ଏହି ସମୟ ଭିତରେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥି ସହ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ । ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଚାକିରି ପାଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆପଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଖୁବ ଭଲ କାମ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ଯା ଦୂର ହେଇଯିବା ନିଜ ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କୁ ନେଇକି

ମେଷ ରାଶି – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯେଉଁ ମାନେ ପ୍ରେମରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଖୁବ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ । କିଛି ଭଲ ଜାଗାକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରି ପାରନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସମୟ ଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ ସମୟ ଆଉ କିଛି ନାହିଁ ।

କନ୍ୟା ରାଶି – ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଖୁବ ଭଲ ଅଛି । ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଖୁବ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ କିଛି କାମରେ ନିଜକୁ ନିବେଶ କରିବେ ଖୁବ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ । ଆପଣ ଏହି ।ଆପଣ ଏହି  ସମୟରେ ନିଜ ପରିଜନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ କାମ କରିବେ । ଆପଣ କିଛି ସଞ୍ଚୟ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆମେ ଯଦି କିଛି ସଞ୍ଚୟ କରିବା ତାହେଲେ ଏହା ଭବିଶ୍ଵତ ପାଇଁ ଆମେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ରହିବା ।

ମକର ରାଶି – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଇଛା ଅନୁସାରେ ଚାକିରି ସହ କିଛି ଭଲ ଉପହାର ମଧ୍ୟ ମିଳିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ଖୁବ ଆଗକୁ ଯିବେ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଉଭୟ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ଓ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଦୟା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ସିଂହ ରାଶି – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଖୁବ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆପଣ ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟ ଓ ପାଠ ପଢା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଖୁବ ଭଲ ଅଗଗ୍ରନୀ କରିଛୁ । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ କି ଯେଉଁ ମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଖୁବ ଭଲରେ ରହିବେ । କାରାନ କଷ୍ଟ କାଲେ ହିଁ ସଫଳତା ମିଳିବନି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି – ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁ ଆଡୁ ଧନର ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ନିଜକୁ ଖୁବ ଭାଗ୍ୟ ଶାଳି ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରି ପାରିବେ । ଆପଣ ଯାହାଭି କରିବେ ସେଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଆପଣ କିଛି ଭି  କାମ ଅଧା କରିକି ଏହାକୁ ଛାଡିବେନି । ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥି ସହ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ । ଆପଣ କିଛି ସମୟ ଏକା ରହିକି ଦେଖନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁବ ଖୁସି ଦେବ ।

ବିଛା ରାଶି – ଏହି ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ଖୁବ ହସ ଖୁସିରେ ନିଜ ଦିନକୁ କାଟିବେ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂଆ ଚିନ୍ତା ଧାରା ନେଇ କାମ କରିବେ ଯାହା ପାଇଁ ସମାଜରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଖୁବ ଉପରକୂ ଜୀବ ।

ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ତଥ୍ୟ ନିଶ୍ଚୟ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ । ତଥ୍ୟଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରି ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.