ବାଛନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଓ ଜାଣନ୍ତୁ ସେହି କାରଣ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଃଖୀ କରେ

ଜ୍ଯୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୧୨ ଗୋଟି ରାଶି ରହିଛି । ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁ ରାଶି ମାନଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ । ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ଵଭାବ ଦ୍ଵାରା ତାର ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡିଥାଏ । କିଛି ଏମିତି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ରାଶି ଜରିଆରେ ସେମାନେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ରାଶି ଦ୍ଵାରା କିପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମନ ଦୁଖ ହେବା ସହ ମୂଡ ଭଲ ହୋଇଥାଏ ।

ମେଷ ରାଶି : ଆପଣ ସେତେବେଳ ଦୁଖୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ଯେତେବେଳ ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ କିଛି କଥା ଚାଲିଗଲା ଭଳି ମନେ ହୁଏ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭରସା ରଖି ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ପଡିବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆପଣ ଅଧିକ ଚି-ନ୍ତା କରିବା କାରଣରୁ ଦୁଖୀ ରହିଥାନ୍ତି । ଏହି ଅବସ୍ଥାରୁ ଆପଣ କେବେ ବାହାରି ପାରିବେ ନାହି ବୋଲି କଥା ଚି-ନ୍ତା କରିଥାନ୍ତି ଯାହା ପାଇଁ ଏମାନେ ଅଧିକ ଦୁଖୀ ରହିଥାନ୍ତି । ତେଣୁ ଆପଣ ସବୁ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମନା କରନ୍ତୁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆପଣ ନୂଆ ଜିନିଷ ଖୋଜିବା ଯାଏଁ ସଫଳ ନ ହେବା ଯାଏଁ ଦୁଖୀ ରହିଥାନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ ଓ ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଯୋଗୁ ଦୁଖୀ ରହିଥାନ୍ତି । ଯେଉଁ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଫାଇଦା ଉଠନ୍ତି ଆପଣ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ । ନିଜର ସପକ୍ଷରେ ଆପଣ ନିଜେ ଠିଆ ହୁଅନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ ନିଜେ ନିଜର ଦୁଖର କାରଣ ହୋଇଥାଏ । ଆପଣ ସବୁ ମୂଲ୍ୟ ଜାଣି ଅଜଣା ଭଳି ରହିଥାନ୍ତି । ତେଣୁ ଜୀବନରେ ଭାବନାତ୍ମକ ହେବା ଜରୁରୀ ଅଟେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣ ସବୁ କାମରେ ପରଫେକ୍ଟ ଆଶା କରିଥାନ୍ତି ଯାହା ଦୁଖର କାରଣ ହୋଇଥାଏ । ଯାହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ । ତେଣୁ ନିଜ ଉପରେ ଭରସା କରିବା ଶିଖନ୍ତୁ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣ ଖୁସି ପାଇବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଜାଗାରୁ ଅନ୍ୟ ଜାଗାକୁ ରାସ୍ତା ଖୋଜିଥାନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଦୁଖର ଅକରଣ ହୋଇଥାଏ । ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାହା ମିଳୁଛି ସେଥିରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶି : ଆପଣ ଅନ୍ୟ ପାଇଁ ଖୁସି ଆଣିବା ଚେଷ୍ଟାରେ ଦୁଖୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଆଗରେ ଖୁସି ରହିବାର ଅଭିନୟ କରିଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ନ ହେବାରୁ ଦୁଖୀ ରହିଥାନ୍ତି ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣ ଆଶାବାଦୀ ହୋଇଥିବାରୁ କଥା କହିବା ଅପେକ୍ଷା କାମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ କାମରେ ଖୁସି ମିଳେ ତାହା ନିଜେ ଜାଣିପାରନ୍ତି ନାହି ।

ମକର ରାଶି : ଆପଣ ଦୁଖକୁ ବରଦାସ୍ତ କରନ୍ତି ଏହି ଆଶାରେ କି ଆଗକୁ ଖୁସି ମିଳିବ । କିନ୍ତୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ହେବ ତାହାର କୌଣସି ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ନାହି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆପଣ ଅନ୍ୟ ପାଇଁ କରିବା ଚେଷ୍ଟାରେ ଦୁଖୀ ରହଠନ୍ତି । ତେଣୁ ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ଵାସ ଭାଙ୍ଗିଲେ ଆପଣ ଦୁଖୀ ରହିଥାନ୍ତି । ତେଣୁ କୌଣସି ନିଜ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଦେଇପାରିବ ତାହା ବୁଝିବା ଦରକାର । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଲେଖାଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଅନ୍ୟ ସହ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମ ସହ ଆଗକୁ ରହିବା ଆମ ପେଜକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.