Jyotish Shastra- ଆସନ୍ତା କାଲି ର ଦିନ ଟି ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ନେଇ କରି ଆସୁଛି ବର୍ଷର ସବୁଠୁ ବଡ ଖୁସି ଖବର

ବନ୍ଧୁଗଣ ଜୀଵନ ରେ ସୁଖ ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଆଣିବା ନିମନ୍ତେ ରାଶି ମାନଙ୍କ ର ସାଥ ରହିବା ନିହାନ୍ତି ଆବଶ୍ୟକ । କିନ୍ତୁ ଆମ ଭାଗ୍ୟ ଋତୁ ଭଳି ହୋଇଥାଏ । ସର୍ଵଦା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ଥାଏ । କେତେବେଳେ ଖରାପ ତ କେତେବେଳେ ଭଲ ହୋଇଥାଏ । ଯେବେ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ ଦେଇଥାଏ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନୋକାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ ।

ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଦୁର ହୋଇ ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଯେବେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ର ସାଥ ଦେବା ଛାଡି ଦିଏ ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଭାଗ୍ୟକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ର ଖବର ଅଛି । ଆସନ୍ତା କାଲି ଠାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଯିବ । କାରଣ ଆସନ୍ତା କାଲି ବୁଧ ଗ୍ରହ ଉଦୟ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ଭଲ ପ୍ରଭାବ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିନେବା ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ।


୧- ପ୍ରଥମ ରାଶି ହେଉଛି ବୃଷଭ ରାଶି । ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ । ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧବାର ଏବଂ ତା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସପ୍ତାହ ବହୁତ ଭଲ ଓ ଖୁସି ରେ କଟିବ । ଏବଂ ଆପଣ ଙ୍କର ଅଚାନକ ଧନ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ । ଏବଂ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିଲେ ସେଥିରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଉନ୍ନତି ହେବ ଏବଂ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ । ଏବଂ ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ଲାଭ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ର ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଏବେ ଦୁର ହୋଇଯିବ ।

୨- ଦ୍ଵିତୀୟ ରାଶି ହେଉଛି କନ୍ୟା ରାଶି । ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧବାର ଦିନ ଏକ ନୂଆ ଭାବନା ଏବଂ ନୂତନ ଆଶା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଏବଂ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଯାହାର ସମାଧାନ ମିଳୁ ନାହିଁ ତାହା ମଧ୍ୟ ଏବେ ସମାଧାନ ହୋଇ ଯିବ । ଏବଂ ପରିବାର ରେ ସମସ୍ତ ଲୋକ ଖୁସି ଓ ଶାନ୍ତି ରେ ରହିବେ । ଆପଣ ବୁଧବାର ଦିନ ଭଗବାନ ଗଣେଶ ଙ୍କ ମନ୍ଦିର ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମୋଦକ ପ୍ରସାଦ ଚଢାନ୍ତୁ ।

୩- ତୃତୀୟ ରାଶି ହେଉଛି ମକର ରାଶି । ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀଵନ ରେ ଏବେ ଭଗବାନ ଗଣେଷ ଙ୍କ କୃପା ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ । ଏବଂ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ବଡ଼ ବଡ଼ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଏବେ ଦୁର ହୋଇଯିବ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କୁ ନେଇ କିଛି ଅସୁବିଧା କିମ୍ବା ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥାଏ ତାହା ମଧ୍ୟ ଦୁର ହୋଇ ଯିବ କିନ୍ତୁ ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ଦିନ ଏକ ଗାଈ କୁ ଗୁଡ଼ ଏବଂ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦେଇ ଦିଅନ୍ତୁ ।

୪- ଚତୁର୍ଥ ରାଶି ହେଉଛି ବିଛା ରାଶି । ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଏବେ ଭଗବାନ ଗଣେଶ ଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ । ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ବି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ଦିନ ଠାରୁ ହିଁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଙ୍କର କୌଣସି କାମ ଅଟକି ରହିଛି କିମ୍ବା କରଜ ର ପଇସା ଆଦି ସବୁ ମିଳିଯିବ ଏବଂ ସମସ୍ତ ବାଧା ବିଘ୍ନ ମଧ୍ୟ ଦୁର ହୋଇଯିବ । ଆପଣ ବୁଧବାର ଦିନ ସକାଳୁ ସ୍ନାନ ସାରି ଗଣେଷ ଙ୍କ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କୌଣସି ଗରିବ କୁ ଖାଦ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ ।

୫- ପଞ୍ଚମ ରାଶି ହେଉଛି ତୁଳା ରାଶି । ଏହି ରାଶି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ । ଆପଣ ଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଏବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଯିବ । ଆପଣ ଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଏକ ନୂତନ ରୋଜଗାର ର ମାଧ୍ୟମ ମିଳିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ମାତା ପିତା ଙ୍କର ସହାୟତା ଅଧିକ ମିଳିବ ଏବଂ ସେହି ସହାୟତା ରେ ହିଁ ଏବଂ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରେ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରି ପାରିବେ ।

୬- ଷଷ୍ଠ ରାଶି ହେଉଛି କୁମ୍ଭ ରାଶି । ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ଆପଣ ଙ୍କ ର ଅଚାନକ ଧନ ର ଲାଭ ହେବ । ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ରୁ ଏବେ ମୁକ୍ତ ହୋଇଯିବେ । ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ସରକାରୀ ସହାୟତା ମଧ୍ୟ ମିଳି ପାରିବ । ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ମିତ୍ର ସହ କଳହ ଲାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣ ଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଏବେ ଏକ ନୂତନ ଭାବରେ ଗଢି ଉଠିବ ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖାଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ କମେନ୍ଟ ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହିପରି ଜ୍ଯୋତିଷ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବରଣୀ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ

Leave a Reply

Your email address will not be published.