Jyotish Shastra- ଦୀର୍ଘ ୬୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ଖୁସି ହେଲେ ରାହୁ-କେତୁ, 2021 ରେ ଏହି 5 ଟି ରାଶିଙ୍କୁ କରିଦେବେ ମାଲାମାଲ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ବନ୍ଧୁଗଣ ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନ ରେ ରାଶିଚକ୍ର ର ବହୁତ ମହତ୍ୱ ରହିଛି । ମନୁଷ୍ୟ ନିଜର ରାଶି ଦ୍ୱାରା ନିଜର ଆଗତ ଭବିଷ୍ୟତ ସମ୍ପର୍କରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସୂଚନା ପାଇ ପାରିଥାଏ ।

ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜନ୍ମ ହୋଇଥାଏ ସେତେବେଳେ ତାର ଜନ୍ମ ସମୟ ତିଥି ଓ ମାସ କୁ ବିଚାର କରି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ର ରାଶି ନିର୍ଧାରଣ କରାଯାଇଥାଏ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଶାରେ ରେ ମନୁଷ୍ୟ ରାଶିରୁ ତାର ସମସ୍ତ ସ୍ଵଭାଵ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏପରି କିଛି ସମୟ ଆସିଥାଏ ଯେତେବେଳେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କ ର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯାଇଥାଏ । ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଦୁଖଃ କଷ୍ଟ ଦୁର ହୋଇଥାଏ । ଏହି ପରି ସମୟ ବହୁତ ବର୍ଷ ବ୍ୟବଧାନ ରେ ଆସିଥାଏ ଓ ବହୁତ କମ ଆସିଥାଏ । ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଲେଖା ଅଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଠିକ ଏହି ପରି ସମୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି କେତୋଟି ରାଶିର । ଏହି ରାଶି ଉପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାହୁ କେତୁ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ।

ତୁଳା ରାଶି-ବନ୍ଧୁଗଣ ରାହୁ କେତୁ ଙ୍କ ର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ଏହି ସମୟ ରେ ତୁଳା ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କର ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସ ଅଧିକ ବଢିଯିବ । ଆପଣ ନିଜର ସକାରତ୍ମକ ସ୍ଵଭାଵ ଦ୍ଵାରା ନିଜ ଆଖ ପାଖ ର ଲୋକ ଙ୍କୁ ଚକିତ କରିବେ । ଆପଣଂକୁ ଏହି ସମୟ ରେ ନିଜ ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ଆପଣ ମିଳିତ ଭାବେ କେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏଥିରେ ଆପଣଂକୁ ବହୁତ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ରାହୁ କେତୁ ଙ୍କ କୃପା ରୁ ବୃଷ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କ ର ମଧ୍ୟ ଆସୁଥିବା ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ଯଦି ନିଜ ପରିବାର ଠାରୁ ଦୁର ରେ ରହୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସମୟ ରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର କୁ ଦେଖା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ଏହି ସମୟ ରେ ଯଦି ଆପଣ ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ର ସମାଜ ରେ ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ରାହୁ କେତୁ ଙ୍କ କୃପା ବହୁତ ଭାବରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ମାନେ ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ର ଏହି ସମୟ ରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ସମୟ ରେ ଆପଣ ଯାହା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ହିଁ କରନ୍ତୁ ସେଥିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ଘର କୁ ଧନ ର ଆଗମନ ହେବ । ଆପଣ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

ସିଂହ ରାଶି-ରାହୁ କେତୁ ଙ୍କ କୃପା ରୁ ସିଂହ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କ ର ଆସୁଥିବା ସମୟ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । ଏହି ସମୟ ରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଦିଗ ରୁ ବହୁତ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଆପଣ ସଫଳତା ର ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟ ରେ ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧ କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେ ରଖନ୍ତୁ । କାରଣ ଆପଣ ନିଜ ର କ୍ରୋଧ ପାଇଁ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ରେ ପଡି ପାରନ୍ତି । ତେଣୁ ଆପଣ ନିଜର କ୍ରୋଧ କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେ ରଖନ୍ତୁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ ଭଲ ଲାଗିଥିବ । ଏଭଳି ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.